IZOTECHNIK

Úvod > O společnosti

O společnosti

Jsme moderní společnost směřující své aktivity do skladování, dělení, prodeje HUTNÍHO MATERIÁLU a dále do prodeje průmyslových materiálů BELZONA včetně samotné aplikace.

Společnost zahájila svoji činnost v roce 1997 s cílem zajistit technický a obchodní servis pro provádění oprav a renovací průmyslových zařízení s využitím materiálů a technologií BELZONA. Tyto materiály patří ke speciálním tmelům a ochranným povlakům, kterými lze rekonstruovat poškozené a opotřebené díly strojních součástí. Použití těchto materiálů přináší významné časové a finanční úspory. Již od roku 2003 disponujeme specializovanou dílnou pro samotné aplikace těchto materiálů.

V roce 2001 společnost rozšířila svou působnost o prodej HUTNÍCH MATERIÁLŮ. Hlavním sortimentem jsou kruhové válcované a kované tyče z konstrukční a legované oceli. K tomu nabízí široký sortiment ocelových produktů zaměřen na potřeby strojírenských, stavebních a zámečnických dílen. Součástí prodeje je také maloprodej se zaměřením na regionální zákazníky. Veškerý sortiment je možné nadělit dle konkrétních požadavků zákazníků včetně zajištění dopravy, čímž společnost poskytuje kompletní servis svým odběratelům. Společnost působí nejen v rámci celé České republiky, ale také na Slovensku a Polsku. V roce 2018 se prodej hutního materiálu přestěhoval do nových prostor umožňující rozšíření sortimentu a lepší logistiku toku materiálu.

Hlavní cíle a politika společnosti

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY