IZOTECHNIK

Úvod > O společnosti

O společnosti

Jsme moderní společnost směřující své aktivity do skladování, dělení, prodeje HUTNÍHO MATERIÁLU a do PRODEJE A APLIKACÍ PRŮMYSLOVÝCH EPOXIDOVÝCH MATERIÁLŮ.

NOVINKY

21. 12. 2022 - získání certifikátu ISO 9001:2016

-------------------------------------------------------------------

Společnost zahájila svoji činnost v roce 1997 s cílem zajistit technický a obchodní servis pro provádění oprav a renovací průmyslových zařízení s využitím průmyslových epoxidových materiálů, kterými lze renovovat poškozené a opotřebené díly strojních zařízení.

V roce 2001 společnost rozšířila svou působnost o prodej HUTNÍCH MATERIÁLŮ. Hlavním sortimentem jsou kruhové válcované a kované tyče z konstrukční a legované oceli. K tomu nabízí široký sortiment ocelových produktů zaměřen na potřeby strojírenských, stavebních a zámečnických dílen. Součástí prodeje je také maloprodej se zaměřením na regionální zákazníky. Veškerý sortiment je možné nadělit dle konkrétních požadavků zákazníků včetně zajištění dopravy, čímž společnost poskytuje kompletní servis svým odběratelům. Společnost působí nejen v rámci celé České republiky, ale také na Slovensku a Polsku. V roce 2018 se prodej hutního materiálu přestěhoval do nových prostor umožňující rozšíření sortimentu a lepší logistiku toku materiálu.

Hlavní cíle a politika společnosti

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY