IZOTECHNIK

Úvod > O společnosti

O společnosti

Jsme moderní společnost zabývající se skladováním, dělením a prodejem hutního materiálu. Mezi naše činnosti patří rovněž prodej a aplikace průmyslových epoxidových materiálů. 

Svoji činnost jsme zahájili v roce 1997 s cílem zajistit technický a obchodní servis pro provádění oprav a renovací průmyslových zařízení s využitím průmyslových epoxidových materiálů, kterými lze renovovat poškozené a opotřebené díly strojních zařízení.

V roce 2001 jsme rozšířili působnost o prodej hutních materiálů. Hlavním sortimentem jsou kruhové válcované a kované tyče z konstrukční a legované oceli. Široký sortiment ocelových produktů je zaměřen na potřeby strojírenských, stavebních a zámečnických dílen. Součástí prodeje je také maloprodej, který cílí na regionální zákazníky. Veškerý sortiment lze nadělit dle konkrétních požadavků zákazníků včetně zajištění dopravy, čímž poskytujeme kompletní servis svým odběratelům. Působíme nejen v rámci celé České republiky, ale také na Slovensku a v Polsku. V roce 2018 jsme prodej hutního materiálu přestěhovali do nových prostor, které umožňují rozšíření sortimentu a lepší logistiku toku materiálu.

Jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001.

Hlavní cíle a politika společnosti

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY