IZOTECHNIK

Úvod > Kontakt

Kontakt

Máte-li dotazy k našim produktům či službám nebo potřebujete jiné doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktních údajů.

IZOTECHNIK s.r.o.

Bystřice 1260
PSČ 739 95

Česká republika

IČO: 25358766
DIČ: CZ25358766

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 14997.

Kontaktní adresa

IZOTECHNIK s.r.o.
- sídlo společnosti

IZOTECHNIK s.r.o.
Bystřice 1260, 739 95
Česká republika

tel.: +420 558 340 038 
tel.: +420 558 340 015 - hutní prodejna

GPS adresa
49.630866, 18.722091


Provozovna Oldřichovice
- prodejna hutních materiálů

IZOTECHNIK s.r.o.
Oldřichovice 788, Třinec, PSČ 739 61
Česká republika

tel.: +420 558 340 015 - ostatní hutní materiály
tel.: +420 558 340 035 - tyče kruhové

GPS adresa
49.662438, 18.650598

Telefonní seznam

jednatel Ing.Lysek  Radomír   +420 558 340 058                radomirl@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Ing. Zielina Marek +420 558 340 037                  MarekZ@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Bučeková Sikorová Jana +420 558 340 035                    JanaB@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Burová Libuše +420 558 340 021                 LibuseB@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Martynek Radim +420 558 340 037  
+420 732 375 285                 RadimM@izotechnik.cz
referent
ostatní hutní materiály
Koždoň Vojtěch +420 558 340 015                VojtechK@izotechnik.cz
asistent
ostatní hutní materiály
Chudziková Monika +420 558 340 015                MonikaC@izotechnik.cz
referent
pokladna, prodejna
Sabelová Petra +420 558 340 021
+420 770 148 721                   PetraS@izotechnik.cz
účetní Juranková Milada, DiS. +420 558 340 065                 MiladaJ@izotechnik.cz
fakturace Czerneková Zuzana +420 558 340 038                ZuzanaC@izotechnik.cz

 

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY