IZOTECHNIK

Úvod > Kontakt

Kontakt

Máte-li dotazy k našim produktům či službám nebo potřebujete jiné doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktních údajů.

IZOTECHNIK s.r.o.

Oldřichovice 788, Třinec
PSČ 739 61

Česká republika


tel.: +420 558 340 038 
tel.: +420 558 340 015 - hutní prodejna
tel.: +420 558 340 035 - tyče kruhové

GPS adresa
49.662438, 18.650598

IČO: 25358766
DIČ: CZ25358766

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 14997.

 

Telefonní seznam

jednatel Ing.Lysek  Radomír   +420 558 340 058                radomirl@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Ing. Zielina Marek +420 558 340 037                  MarekZ@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Bučeková Sikorová Jana +420 558 340 035                    JanaB@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Burová Libuše +420 558 340 021                 LibuseB@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
technik servisního střediska
Martynek Radim +420 552 321 540                 RadimM@izotechnik.cz
referent
ostatní hutní materiály
Koždoň Vojtěch +420 558 340 015                VojtechK@izotechnik.cz
asistent
ostatní hutní materiály
Dembinná Simona +420 558 340 015                SimonaD@izotechnik.cz
referent
pokladna, prodejna
Sabelová Petra +420 558 340 021
+420 770 148 721                   PetraS@izotechnik.cz
účetní Juranková Milada, DiS. +420 558 340 065                 MiladaJ@izotechnik.cz
fakturace Czerneková Zuzana +420 558 340 038                ZuzanaC@izotechnik.cz
vedoucí servisního střediska Mgr. Szopa Petr +420 558 340 039                PetrS@izotechnik.cz
technik servisního střediska Kajzar Tomáš +420 552 321 540                TomasK@izotechnik.cz

 

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY