IZOTECHNIK

Úvod > Hutní materiály > E-shop

E-shop

Vítejte v e-shopu, pro zkvalitnění našich služeb jsme otevřeli e-shop s ocelí určený pro zákazníky maloobchodu (spotřebitele). Objednávejte z pohodlí domova.

OBJEDNÁTE – VYZVEDNETE

OBJEDNÁTE – DOVEZEME

Podmínky prodeje:

 1. Kupující si vybere zboží a zašle objednávku na:    
 2. Odesláním objednávky kupující prohlašuje, že se seznámil s Obchodními podmínkami prodávajícího pro prodej zboží spotřebiteli: http://www.izotechnik.cz/files/vop-spotrebitel.pdf

 3. Objednávka musí obsahovat přesný název položky, množství zboží, požadovaný termín dodání, adresu dodání, případně údaj, že si zboží vyzvedne ve výdejním skladu a telefonní kontakt. Bez uvedení těchto údajů je objednávka neplatná. V případě, že objednávka nebude prodávajícím potvrzena v termínu do 14 pracovních dnů od doručení, považuje se za zaniklou.
 4. Jekly, trubky, plochá ocel, úhelníky, kruhová a betonářská ocel se prodávají v 6 m délkách (možno nadělit dle potřeby – zpoplatněná služba dle ceníku), nosníky se řídí individuální nabídkou z důvodu povahy zboží.

 5. Platba je možná předem bankovním převodem. Při převzetí zboží ve výdejním skladu lze zboží s předchozím souhlasem prodávajícího uhradit bezhotovostní platbou platební kartou. Platba v hotovosti není přijímána.
 6. Při odběru do 2 000,- Kč započítáváme manipulační poplatek ve výši 500,- Kč.
 7. Cena balného do strečové fólie činí 70,- Kč/svazek.
 8. Cena balného na paletě činí 150,- Kč/paleta.
 9. Dopravné do 10 km od výdejního skladu prodávajícího a do váhy 1,5 tuny činí 1 200,- Kč, nad 10 km a nad 1,5 tuny bude cena sjednána individuálně dle vzdálenosti a doručované hmotnosti.
 10. Ceny jsou uvedeny s DPH.

 11. Doba doručení je do 5 pracovních dnů od zaplacení kupní ceny na bankovní účet prodávajícího na základě zaslaného Potvrzení objednávky.
 12. Při převzetí materiálu nutno materiál zkontrolovat. Potvrzením dodacího listu stvrzujete správnost dodávky.
 13. Kupující nemůže uplatnit požadavek na vrácení zboží, které bylo upraveno dle jeho požadavku, např. nařezáno na určitý rozměr.

 14. Provozní doba výdejního skladu e-shopu je po-pa: 7 - 15,00 hod.

Děkujeme za Váš nákup a budeme se těšit na další :)

AKTUALITY

VŠECHNY ČLÁNKY