Telefonní seznam

funkce příjmení a jméno telefon                           email
vedení společnosti
jednatel Štefánek Jaroslav +420 558 340 053                      JaroslavS@jap.cz
Ekonomické oddělení, administrativa
vedoucí ekonomického úseku Juranková Milada, DiS. +420 558 340 038               MiladaJ@izotechnik.cz
fakturace Czerneková Zuzana +420 558 340 038             ZuzanaC@izotechnik.cz
Hutní materiály
vedoucí  oddělení Ing. Lysek Radomír +420 558 340 058           RadomirL@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Ing. Zielina Marek +420 558 340 037              MarekZ@izotechnik.cz
referent
tyče kruhové
Bučeková Sikorová Jana +420 558 340 035                JanaB@izotechnik.cz
referent
ostatní hutní materiály
Koždoň Vojtěch +420 558 340 015            VojtechK@izotechnik.cz
asistent
ostatní hutní materiály
Chudziková Monika +420 558 340 015            MonikaC@izotechnik.cz
referent
pokladna, prodejna
Sabelová Petra +420 558 340 021,
+420 770 148 721              PetraS@izotechnik.cz